Nowe możliwości współpracy

Lista aktualności << cofnij

Chcąc wyjść naprzeciw nowym wyzwaniom, opracowaliśmy strategię dla naszych dystrybutorów, która pozwoli zwiększyć przewagę konkurencyjną i maksymalnie skrócić czas dostawy profili montażowych na plac budowy.

Wykorzystanie tego rodzaju produktów na polskich budowach nieustannie się zwiększa, co wpływa na coraz większe zapotrzebowanie. Jednocześnie narasta problem z dostarczaniem profili montażowych przez spedytorów. Transporty takiego rodzaju gabarytów są dla nich mało opłacalne, co powoduje opóźnianie dostaw.

W porozumieniu z naszymi dystrybutorami, uruchamiamy sieć magazynów depozytowych, która umożliwi dostarczanie profili (3- 6 metrów) w ciągu jednego dnia roboczego. Kwestia zatowarowania  magazynowego leży po naszej stronie. Zasilenie magazynów w profile będzie odbywało się raz lub dwa razy w tygodniu, w zależności od potrzeb.

Taką współpracę może podjąć każdy dystrybutor naszej marki, którego magazyny i sposób przechowywania produktów spełniają określone kryteria.

W największych miastach Polski – Warszawie, Katowicach i Wrocławiu – uruchamiamy główne regionalne magazyny profili montażowych. Dzięki tym punktom, dostawa do Państwa klientów, lub zaopatrzenie Państwa magazynu będzie możliwe w ciągu 24 godzin.

Rozwiązanie, które proponujemy od kilku miesięcy z powodzeniem funkcjonuje w Małopolsce  (główny magazyn znajduje się w Krakowie).

Od wielu lat dbamy o to, aby obsługa była na najwyższym poziomie. Mamy nadzieje, że decyzje jakie podjęliśmy, również spotkają się z Państwa uznaniem.

 

Osoby zainteresowane taką formą współpracy prosimy o kontakt:

e-mail: sprzedaz@niczuk.pl