PL

włącz dźwięk powiadomienia czatu

Nie może nas zabraknąć na targach ISH 2023

Niczuk. Aktualności.

Bądź z nami na bieżąco.

O NAS

Nie może nas tam zabraknąć!

W dniach 13–17 marca 2023 roku marka Niczuk będzie jednym z wystawców na targach ISH we Frankfurcie nad Menem. To największa międzynarodowa impreza w branży klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także instalacji wodnych i sanitarnych.

Odbywające się w Niemczech targi ISH 2023 to dla nas jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku. Podczas tej imprezy światowego formatu w jednym miejscu pojawią się tysiące wystawców z branży, aby zaprezentować nowoczesne rozwiązania instalacyjne i projektowe. Punktem stałym jest pokazanie swoich produktów ze szczególnym uwzględnieniem doskonałej jakości. Każdy, kto jest ciekawy nowatorskich rozwiązań sanitarnych i poznania najlepszych producentów branży na pewno się tu pojawi. To dlatego na ISH nie może nas zabraknąć.

ISH 2023 we Frankfurcie będzie najbardziej kompleksowym przeglądem technologii budowlanych i energetycznych w obszarze HVAC. Marka Niczuk przygotowuje na tę okazję imponujących rozmiarów ekspozycję, na której zaprezentuje swoje wyroby. Wśród nich pojawi się najnowszy produkt - profile do zastosowania w przemyśle ciężkim.

Nie możemy się już doczekać tego wydarzenia, a Państwa gorąco zachęcamy do udziału w międzynarodowych targach ISH 2023. Na pewno warto tam być!

Do zobaczenia na miejscu! Hala 6.1, stoisko B51

Nie może nas tam zabraknąć!
Wróć do aktualności

Zarejestruj się

Zaloguj się

Przypomnij mi hasło

Wyślij przypomnienie
ZAPYTAJ DORADCĘ
ZAPYTAJ DORADCĘ
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
Wyślij
Dziękujemy za wiadomość