Niczuk Solidnym Pracodawcą po raz trzeci!

Lista aktualności << cofnij

Kapituła programu ponownie uhonorowała tytułem Solidnego Pracodawcy Roku firmę Niczuk. Nagrodę otrzymujemy już trzeci raz, przez co radość jest jeszcze większa.

Solidny Pracodawca Roku to prestiżowy konkurs, którego celem jest wyłonienie najlepszych pracodawców w Polsce, wyróżniających się najciekawszymi rozwiązaniami z zakresu HR. Nagradza się przede wszystkim firmy i organizacje, dbające o zapewnienie wyjątkowego środowiska pracy oraz realizujące najlepsze praktyki w zakresie, zarówno zatrudnienia, jak i doskonalenia pracowników.

W programie szczegółowo analizowane są standardy zarządzania kapitałem ludzkim oraz realizacja działań zapewniających pracownikom jak najlepsze warunki do pracy i rozwoju. Niczuk stawia również na realizację kampanii społecznych, projektów marketingowych oraz zaangażowanie w inicjatywy związane z ochroną środowiska.

Nagroda stanowi wyraz uznania dla wzorowej polityki zarządzania potencjałem ludzkim realizowanej w firmie. Doceniono przede wszystkim ergonomiczne warunki pracy, politykę szkoleniową firmy, możliwości rozwoju zawodowego, a także liczne benefity pozapłacowe. Uznanie zyskała również działalność firmy z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 25 kwietnia 2019 r. podczas gali w Teatrze Capitol w Warszawie.