PL

włącz dźwięk powiadomienia czatu

Bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe | Sprawdź ofertę Niczuk Nipro

Niczuk. Aktualności.

Bądź z nami na bieżąco.

NOWOŚCI

Maksymalna ochrona przeciwpożarowa.

Bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe marki Niczuk w nowej odsłonie.

Z myślą o Was opracowaliśmy nową linię dobrze znanych Wam produktów do biernej ochrony przeciwpożarowej. To najszybciej rozwijająca się kategoria wyrobów w ofercie marki Niczuk jak również element długofalowej strategii dopasowanej do potrzeb i preferencji naszych partnerów biznesowych.
 
Czym wyróżniają się te produkty? Niczuk Nipro to linia wyrobów, które zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów o klasie odporności ogniowej od EI120 do EI180. Służą do skutecznego zabezpieczenia przejść instalacyjnych w budynkach przed rozprzestrzenianiem się groźnego żywiołu, jakim jest ogień. Nipro to ponad 30 profesjonalnych wyrobów, między innym i ognioochronne opaski, kołnierze, pasty czy farby pęczniejące. Charakteryzuje je wyjątkowo przystępna cena, łatwość montażu, a co najważniejsze – są gwarantem najwyższej ochrony przeciwpożarowej.
 
Startujemy również ze specjalistycznymi szkoleniami technicznymi dla firm wykonawczych, których zwieńczeniem jest otrzymanie Licencji Wykonawcy, wymaganej przy odbiorze prac przez inspektorów i straż pożarną.
 
Sprawdzajcie nasze kanały, żeby być na bieżąco z nowościami!

Więcej informacji już wkrótce.

Maksymalna ochrona przeciwpożarowa.
Wróć do aktualności

Zarejestruj się

Zaloguj się

Przypomnij mi hasło

Wyślij przypomnienie
ZAPYTAJ DORADCĘ
ZAPYTAJ DORADCĘ
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
To pole jest obowiązkowe
Wyślij
Dziękujemy za wiadomość